Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL

Hastane Taşımacılığı

Ulusay Hastane Taşımacılığı

Hastaneler, büyük bir alana kurulmalarıyla ve içerisinde bulunan cihazların hassasiyetiyle nakliye sektöründe önemli ve taşınması zor bir kalemi oluşturmaktadırlar. Hastane, taşımacılığı, ekstra bir özen ve dikkat isteyen, geniş filoya sahip ve personel açısından zengin firmaların üstlenebileceği bir nakliye biçimidir. Hastane taşımacılığında özellikle cihazlar hassaslıklarıyla titiz bir çalışma gerektirmektedirler. Cihazlar haricinde, ilaçlar, ekipmanlar ve mobilyalar da hızlı ve hasar görmeden taşınmalıdır. Sektöründe deyimiyle fark atan Ulusay Nakliye, hastane taşımacılığı alanında hızı, uygun fiyat politikaları ve disiplinli çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız hastanelerinizdeki en küçük ekipmandan, en büyük ekipmana kadar tüm malzemelerinizi titizlikle paketlemekte ve güvence altına alarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

  • Hastane Taşımacılığında Lider

Sektörü domine eden firmalardan bir tanesi olan Ulusay Nakliyat, hastane taşıma hizmetlerinde sizler için gönderdiği ücretsiz ekspertiz hizmetiyle, hastane taşınma işinizin tüm detaylarını tespit ettikten sonra, size özel fiyatlarla taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Bu tespit sırasında taşınma işinizin tüm detayları itinayla belirlenip ihtiyaçlarınıza ve taşınacak malzemelerinize uygun nakliye hizmeti verilmektedir. Tüm detaylarını sizinle paylaşacağımız taşıma işlemlerimizde, 7 gün 24 saat hizmet verilmesiyle istediğiniz saat opsiyonlarına açığız. Tüm malzemeleriniz itinayla, havalı poşetlerle paketlendikten sonra vinç, trans palet, makaslı palet veya askı sistemi gibi uygulamalar ile eşyalarınız güven içerisinde yeni adresine taşınır. Büyük ve ağır ekipmanlarınız konusunda deneyimli personelimiz tarafından maksimum özen gösterilerek taşınma işlemi gerçekleştirilir. Söküm ve tekrar monte işlerinizi tüm hassaslığıyla tamamlayan Ulusay nakliyat, hastane taşımacılığı alanında liderdir.

  • Deneyimliyiz

Hastane gibi taşınması zor, ağır ve hassas malzemeler kadar detaylı ve incelik isteyen malzemelerin de bulunduğu hastane taşımacılığı işinde, sektörün lider firmalarından bir tanesi olan Ulusay Nakliyat farkını ortaya koyuyor. 49 yıllık deneyimini, genç ve yenilikçi anlayışıyla birleştiren firma, hastane taşımacılığında gerekli olan steril koşullarda ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlıyor. Ulusay Nakliyat, hastane taşımacılığı yeni bir ivme kazanırken, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, kalite ve güvenilir hizmet, zamanında teslimat ilkelerini prensip edinmiş firmamızla çalışmak siz değerli müşterilerimiz için ayrıcalık olacaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: