Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli kadromuz ile evden eve işlerinizi yapmaktayız. Ulusay Nakliyat olarak 40 yılı aşkın zamandır evden eve nakliyat firmaları arasında faaliyet gösteren şirketimiz ev taşımada müşterilerimize kurumsal hizmet veriyoruz. Yaptığımız temiz işçilik ve doğru pazarlama stratejimiz ile yükselişimize devam etmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız tebrik ve referans mektuplarımız evden eve nakliyat da ne kadar kaliteli iş yapığımızın en büyük göstergesidir.

Ulusay Evden Eve Nakliyat, kaliteden taviz vermeyen çalışma prensibi ve müşteri ilişkileri güçlü kadro ile evinizi taşımada doğru adrestir. Sizlerde taşımanın hiçbir zorluğunu yaşamak istemiyorsanız bizleri tercih edin.

Ücretsiz Expertiz

Expertiz hizmeti, Personellerimiz taşınacak ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.  Müşterilerimizi daha iyi anlayabilmek ve karşılıklı sözleşmenin sağlanması açısından çok önemli olduğunu düşündüğümüz hizmetlerden birisi olan expertiz hizmeti firmamız ücretsiz sunmaktadır.

Detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ambalajlama & Paketleme

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına tüm çabamızla çalışmaktayız. Daha çok evden eve nakliye hizmeti veren bir firma olarak, özellikle üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biride, eşyaya uygun paket ve ambalajlamanın yapılmasıdır.

En kaliteli araçlarla, alanında uzman personel kadromuzla sorunsuz hizmet verebileceğimizi garanti ediyoruz. Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın göderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır.

 Fakat, tüm bunların gerçekleşebilmesi için en önemli paketlemedir. En iyi şekilde paketlenen bir malzemenin, eşyanın kırılma, çizilme, ve kirlenme gibi olasılığı en yüksek olan sorunları ortadan kaldırmaktır. Ulusay  Evden Eve Nakliyat olarak, bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz de budur.     

Ücretsiz Sigortalama

Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Ulusay nakliyat ‘ da eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Askılı Tekstil Nakliyesi

Askılı tekstil nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Tekstil taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde Ulusay Evden Eve Nakliyatın tekstil sektöründeki firmalara sunduğu bir hizmetidir.

Eski taşımacılık anlayışı ve tarzlarını bir kenara bırakan Ulusay Asansörlü evden eve nakliyat Avrupa standartlarında askılı tekstil nakliyesini gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve araçları ile müşterilerine sorunsuz nakliyat garantisi vermektedir. Farklı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde, uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde askılı tekstil hizmetimiz için bizi aramanız yeterli olacaktır.   

Ofis & Kurumsal Taşıma

Ulusay nakliyat, ofislerinizi gerek şehir içi taşımacılık gerekse de şehirler arası taşımacılık hizmetleri ile güvenle taşımaktadır. İşten işe ofis ve büro taşımacılığı iş dünyasının tüm bürolarını ofislerini konusundaki uzmanlaşmış ekip ve yenilikçi kişiliğimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ofisinizin büyüklüğü ne olursa olsun taşınma işleminizi en kolay hale getirmek için çalışıyoruz. Bizim amacımız taşınırken size ara vermeden ve bağlantılarınızı kesintiye uğratmadan en uygun teknikle sizi yeni ofisinize yerleştirmektir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını esaslı bir şekilde belirleyip onların isteklerini gözardı etmeden taşıma planını oluşturur, yeni işyerlerine geçiş dönemini kolaylaştırırız.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Fuar & Stant Taşıma

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi ya da kurumlara özel bir hizmet, tam zamanında teslim fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındık dan sonra, fuar yerinde stant  fuar malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuarda sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir.

Fuar bitiminde yine aynı önemli bir titizlikle fuar stant  malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Parça Eşya Taşıma ( Parsiyel )

Kargo, parça veya parsiyel ev eşyalarınızı Türkiye’nin her tarafına, Ulusay Evden Eve Nakliyat güvencesiyle gönderebilirsiniz. Şirketimiz istediğiniz gün ve saatte mevcut evinizden alıp istediğiniz gün ve tarihte adresinize teslimat gerçekleştirmektedir.
Ulusay Evden Eve Nakliyat olarak parça eşya taşımalarında kurumsal olarak da hizmet vermektedir.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Taşıma

Uusay Evden Eve Nakliyat olarak, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına, en yüksek katlara kadar daha kolay ve garantili bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiren firmamız, hem zamandan hem de maddi olarak kazançlı çıkmanıza olanak tanımaktadır. Daha ekonomik ve güvenli bir şekilde transferi gerçekleştirilen eşyalarınızı bu sayede anahtar teslimi sizlere sunmaktayız. Böylece hem firmamız hem müşterilerimiz daha memnun ve mutlu bir şekilde ayrılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: